Wiadomości z Gliwic

Biblioforum rusza 22 czerwca!

  • Dodano: 2015-06-17 07:45, aktualizacja: 2015-06-16 13:24

Nowa placówka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach zlokalizowana w Centrum Handlowym Forum będzie otwarta 7 dni w tygodniu.

Biblioforum rozpoczyna swoją działalność z bogatą ofertą i z ciekawymi zbiorami. Warto odwiedzać to miejsce i korzystać z jego usług, tym bardziej, że są one bezpłatne. Dodatkowo wszystkie osoby, które zapiszą się do nowego punktu bibliotecznego w pierwszych dwóch tygodniach jego działania, otrzymają upominki.

22 czerwca Biblioforum będzie czynne od godziny 14.00. W kolejne dni: w poniedziałki, czwartki i niedziele od 12.00 do 20.00, a we wtorki, środy, piątki i soboty od 9.00 do 20.00.

W Biblioforum czytelnicy wypożyczą książki, audiobooki i czytniki e-booków. W specjalnym pokoju gier udostępniane będą gry planszowe oraz konsola PlayStation. Do dyspozycji odwiedzjących pozostaną też trzy urządzenia All-in-One z dużymi dotykowymi ekranami oraz trzy laptopy. Wydrukowanie pracy domowej, CV czy biletu lotniczego będzie proste i dostępne od ręki. Ci, którzy potrzebują relaksu i chwili oddechu, znajdą go w czytelni, gdzie czeka prasa.

Więcej: https://www.gliwice.eu/aktualnosci/miasto-kultura/biblioforum-rusza-22-czerwca

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.