Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Gliwickie Spotkania Naukowe

  • Dodano: 2017-11-15 13:30

Gliwickie Spotkania Naukowe to coroczna specjalistyczna konferencja o charakterze międzynarodowym. Jej tematyka obejmuje wykorzystanie biologii,  genetyki molekularnej i bioinformatyki w badaniach nad rakiem, począwszy od badań podstawowych do zastosowań klinicznych.

W tym roku wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Badań nad Rakiem, Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie – Oddział w Gliwicach oraz Politechnikę Śląską odbędzie się już po raz 21. – W konferencji  wezmą udział wykładowcy z czołowych ośrodków europejskich oraz z USA i  Kanady, uczestniczyć  w niej będą także liderzy zasłużonej w badaniach nad nowotworami organizacji „European Association for Cancer Research” – zapowiadają organizatorzy.

Konferencja potrwa dwa dni, a rozpocznie się w piątek, 17 listopada, o godz. 9.00, w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18. Jest adresowana do naukowców i lekarzy środowiska śląskiego,  ma charakter zamknięty.

Dokładny program i szczegółowe informacje na temat Gliwickich Spotkań Naukowych można znaleźć na stronie internetowej http://gsn.io.gliwice.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.