Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

GSF Gliwice kolejne zwycięstwo

  • Dodano: 2017-10-31 17:00, aktualizacja: 2017-10-31 23:20

W sobotni wieczór na hali Sośnica byliśmy świadkami futsalu w bardzo dobrym wydaniu. Do Gliwic przyjechali akademicy z Lublina i bynajmniej tanio skóry nie sprzedali.

Strzelanie rozpoczął zespół GSF, bo już w 7 min Tomasz Czech mocnym uderzeniem za pola karnego nie dał szans bramkarzowi AZS-u, następnie do głosu doszli zawodnicy z Lublina, bo w 16 min meczu Grzegorz Fularski wyrównał stan rywalizacji i po kolejnych 60 sek byliśmy światkami kolejnej bramki Tomasza Czecha i kończyliśmy pierwszą połowę z jednobramkowym prowadzeniem.

Po przerwie Lublinianie wyszli mocno skoncentrowani i w 21 minucie wykorzystując zamieszanie po jednym z rzutów rożnych Jakub Wankiewicz doprowadził do remisu, a AZS nie zwalniał tempa i w 27 minucie Grzegorz Fularski strzelił swoją drugą bramkę wyprowadzając swój zespół na prowadzenie.

Czas uciekał, trener Korczyński wycofał bramkarza i ten zabieg przyniósł natychmiastowy skutek w postaci bramki Michała Kuźnika w 35min. Zawodnicy GSF-u poszli za ciosem i w 37 min potężnym uderzeniem Dominik Wilk wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Pomimo wycofania bramkarza przez zawodników z Lublina rezultat już nie uległ zmianie i możemy zaliczyć kolejne 3 pkt na konto GSF Gliwice.

Skład:
Ł. Bogdziewicz – P. Lawacz- T. Megger, D. Kaczmarczyk, D. Wilk, A. Pasierb, J. Węgiel, P. Bugajak, M. Rabiej, M. Kuźnik, T. Czech, M. Mirga, M. Szyszko i P. Paul, trenerzy: B. Korczyński, S. Wiewióra i J. Podgórski.
Kierownik: R. Janke

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.