Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Kampania edukacyjna pt. "Eko-wojownicy. REaktywacJA"

  • Dodano: 2012-08-06 13:00, aktualizacja: 2017-11-08 07:59

Polski Klub Ekologiczny w Krakowie, Koło Miejskie w Gliwicach do 30 września 2012 r. realizuje Kampanię edukacyjną pt. „Eko-wojownicy. REaktywacJA”. Przedsięwzięcie dofinansowane zostało ze środków Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

 
 
Obecnie dzieci i młodzież spędzają coraz więcej czasu w cybernetycznej rzeczywistości, dlatego stworzony został profil www.facebook.com/Eko.Wojownicy. Za pośrednictwem wykreowanych zwierzątek – Mrówkulaturki, Leoplastusia, Gryzłomka, Szkłokodyla i Butelmisia – w ciekawy i zabawny sposób chcemy przedstawiać dzieciom i młodzieży kwestie związane z segregacją odpadów i ochroną środowiska naturalnego. Dopełnieniem tego portaul będą przeprowadzone we wrześniu warsztaty w 10 gliwickich szkołach.
 
W ramach przedsięwzięcia zorganizowany zostanie konkurs kreatywno-fotograficzny. W ramach którego chcemy zachęcić dzieci oraz młodzież, by z rzeczy, które zostały skazane na kosz, na śmieci, stworzyły jedyne, niepowtarzalne i wyjątkowe przedmioty. Coś, co może mieć praktyczne zastosowanie, lub stać się małym dziełem sztuki. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.facebook.com/Eko.Wojownicy.  
 
 
Kampania edukacyjna pt. "Eko-wojownicy. REaktywacJA"


Źródło: Sylwia Kowalska

1 T i.data_publikacji DESC Array Array 200120 informacja (pl)

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.