Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Kolejne miejsce dla biznesu

  • Dodano: 2017-12-14 10:00

Przy ul. Portowej 8 kończy się budowa nowej przestrzeni handlowo-usługowo-biurowej Portowa Business Center. Obiekt powstaje tuż przy Drogowej Trasie Średnicowej i będzie w Gliwicach kolejnym miejscem dla biznesu.

Portowa Business Center to niemal 5 tys. m2 powierzchni biurowej open space. W pierwszym etapie na powierzchni 12 tys. m2 zostaną udostępnione dwa budynki. Będą wyposażone w nowoczesne windy, tarasy, wentylację i klimatyzację. W części parterowej obiektów powstanie przeszklona strefa dla firm handlowo-usługowych i bistro. W przyszłości ma powstać jeszcze trzeci, największy biurowiec.

Gliwice mają mnóstwo atutów, które przyciągają biznes i duży kapitał. Rozwiązania infrastrukturalne, doskonałe skomunikowanie, dwie autostrady, DTŚ biegnąca przez centra śląskich miast, jedna z największych w Polsce stref ekonomicznych, strefa logistyczna, hala widowisko-sportowa, zagłębie firm branży IT oraz dobry rynek wykształconych kadr – to wszystko działa jak magnesy inwestycyjne. Nic więc dziwnego, że wiele firm lokuje tu swoje fabryki, biura, centra logistyczne czy szkoleniowe. Również z tych powodów zdecydowałem się właśnie w Gliwicach wybudować nowoczesny business park, który niewątpliwie stanie się prestiżowym adresem na biznesowej mapie miasta – tłumaczy Maciej Listek, właściciel kompleksu Portowa Business Center.

Więcej informacji na stronie:

https://gliwice.eu/aktualnosci/miasto/kolejne-miejsce-dla-biznesu

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.