Wiadomości z Gliwic

Kolejne wzmocnienie GTK

  • Dodano: 2018-07-11 07:45, aktualizacja: 2018-07-11 08:53

Piotr Robak dołączył do GTK Gliwice. Rzucający obrońca, wychowanek Astrowii Bydgoszcz, ostatnie dwa sezony spędził w Legii Warszawa. Dobre opinie o klubie przekonały zawodnika do przeprowadzki ze stolicy do Gliwic.

Transfer Robaka do GTK nie jest przypadkowy. Trener Paweł Turkiewicz chciał współpracować z zawodnikiem już kiedy prowadził Wikanę Start Lublin. – Wizja przedstawiona przez prezesa i trenera przekonała mnie do gry w Gliwicach. To całkowicie mi odpowiada i dlatego też, zdecydowałem się na zmianę barw. Nie ukrywam, że przeprowadziłem też rozpoznanie wśród kolegów, ale wszystkie opinie były pozytywne – mówi Piotr Robak, nowy zawodnik GTK.

W barwach stołecznego klubu rzucający obrońca rozegrał drugi sezon w karierze na parkietach ekstraklasy. W ciągu średnio 21 minut spędzanych na parkiecie notował: 6.2 punktu, 2.0 zbiórki, 0.9 asysty i 0.5 przechwytu. W trakcie minionego sezonu Robak aż pięć razy grał przeciwko GTK i przynajmniej trzy z tych meczy były bardzo dobre w jego wykonaniu.


Źródło: UM Gliwice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.