Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Kolorowy jubileusz

  • Dodano: 2017-11-16 12:00

Wspomnienia, bajeczne występy artystyczne i jak to na urodzinach, słodki poczęstunek. 15 listopada  jubileusz 70-lecia świętowało Przedszkole Miejskie nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi.

Na wyjątkową uroczystość do auli Centrum Edukacji im. Jana Pawła II tłumnie przybyli rodzice, zaproszeni goście i sympatycy przedszkola. Gości przywitała Izabela Truszkowska-Bodyńska, która od 20 lat jest dyrektorem placówki, szczycącej się sukcesami w dziecinie opieki, rehabilitacji i edukacji dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi.

Po krótkiej prezentacji dotyczącej 70-letniej działalności przyszedł czas na projekcję filmu, przedstawiającego codzienną pracę przedszkola. W roli „aktorów” wystąpili oczywiście mali podopieczni.

Najbardziej wyczekiwanym punktem programu była oczywiście cześć artystyczna. Ubrane w wielobarwne kostiumy przedszkolaki zaprezentowały się na scenie w grupowych układach choreograficznych, nawiązujących do znanych i lubianych bajek.

Środowe spotkanie było znakomitą okazją do podsumowań i wspomnień. Przedszkole Miejskie nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi ma się czym pochwalić.

Więcej infomarcji pod adresem:

https://gliwice.eu/aktualnosci/miasto/kolorowy-jubileusz

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.