Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Piast: Mieliśmy atuty, zawiodła skuteczność

  • Dodano: 2017-11-06 15:00, aktualizacja: 2017-11-06 17:13

W 15. kolejce Lotto Ekstraklasy Piast przegrał na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1-2. - Jesteśmy zawiedzeni, bo mieliśmy i powinniśmy byli wygrać to spotkanie - powiedział trener Waldemar Fornalik na konferencji prasowej.

Wszystkie bramki w tym meczu padły w końcówce rywalizacji. - Co mądrego można powiedzieć po takim spotkaniu? Mieliśmy wszystkie atuty w naszym ręku. Stworzyliśmy sobie więcej okazji od przeciwnika... W drugiej połowie oddaliśmy mu nieco inicjatywę, ale wciąż mieliśmy swoje szanse. Zawiodła skuteczność, a gdy w końcu udało nam się wyrównać, to w tej samej chwili straciliśmy gola. Jesteśmy zawiedzeni, bo mieliśmy i powinniśmy byli wygrać to spotkanie - przyznał opiekun Niebiesko-Czerwonych.

Na początku spotkania boisko musiał opuścić Marcin Pietrowski. Kapitan Piasta doznał kontuzji po starciu z Bartoszem Szeligą. - Podejrzewamy uraz mięśnia dwugłowego. Na tę chwilę trudno powiedzieć coś więcej. Jego zejście zburzyło nasze możliwości na przeprowadzenie zmian - stwierdził Waldemar Fornalik.

W drugiej połowie Michal Papadopulos nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Macieju Jankowskim. - Trening treningiem, a później i tak przychodzi mecz i pojawia się stres. To był źle wykonany rzut karny... - skomentował Waldemar Fornalik.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.