Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Remis, niedosyt i... plan

  • Dodano: 2017-12-11 10:45

W sobotę Piast Gliwice zremisował na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 2-2. O końcowym rezultacie zadecydował gol zdobyty przez Karola Angielskiego w ostatnich minutach spotkania.

Ktoś powie, że doprowadzając do remisu w ostatniej minucie trzeba być zadowolonym. Ja jednak odczuwam niedosyt... - przyznał po meczu Waldemar Fornalik, opiekun Niebiesko-Czerwonych. - Już w pierwszej połowie powinniśmy ustawić ten mecz. Sam Joel Valencia miał dwie sytuacje... Nie udało się ich wykorzystać, więc trzeba było gonić wynik, co dwukrotnie zdołaliśmy wyrównać - dodał.

Niebiesko-Czerwoni mają w tej chwili na swym koncie 19 oczek i przynajmniej na jeden dzień znaleźli się poza strefą spadkową. - Ten punkt daje nam jedynie odrobinę wyższe morale, natomiast miejsce w tabeli się nie poprawia. Żeby zmienić proporcje w grze potrzeba czasu i zmian - stwierdził Waldemar Fornalik. - Na razie pracujemy w obrębie danej kadry, ale nie ukrywam, że mamy pomysł na sprowadzenie kilku zawodników na konkretne pozycje - zdradził szkoleniowiec Piasta.

Biuro Prasowe
GKS Piast SA

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.