Wiadomości z Gliwic

Rowerem po BOOKburgera

  • Dodano: 2016-04-21 08:15, aktualizacja: 2016-04-20 13:32
23 kwietnia przypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna włączyła się do organizacji Rowerowej Gry Miejskiej, bibliotekarze będą również częstować BOOKburgerami.
 
 
MBP wraz z Turystycznym Klubem Kolarskim PTTK im. Władysława Huzy w Gliwicach, gliwickimi radami osiedlowymi i Miastem Gliwice organizuje w sobotę IV Rowerową Grę Miejską. W tym roku bazy gry będą znajdowały się w rozsianych po całym mieście filiach MBP. W bibliotekach na rowerzystów będą czekały specjalne, literackie zadania. Zabawa rozpocznie się o godz. 9:00 na  gliwickim Rynku, a zakończy o godz. 13.00 na terenie Giełdy Samochodowej przy ul. Kujawskiej. Wygrywa ten, kto uzbiera jak najwięcej punktów i dotrze do mety przed wyznaczoną godziną. 
 
 
W tym samym dniu na pl. Krakowskim odbędzie się Szama na Placu. Podczas pierwszego gliwickiego zlotu foodtrucków bibliotelarze będą częstować BOOKburgerami. Przy book trucku MBP wyjątkowo będzie można czytać przy jedzeniu. Początek zlotu o godz. 10.00.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.