Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Samoobrona dla kobiet - ruszają zapisy!

  • Dodano: 2017-08-23 13:15

Od 5 września do 24 października w Łabędach prowadzony będzie kurs samoobrony dla kobiet. Pierwszeństwo mają mieszkanki  Łabęd. Pod okiem instruktorów panie nauczą się nie tylko szybko reagować, ale też prawidłowo oceniać zagrożenie, bronić się adekwatnie do ataku oraz kontrolować swoje emocje.

W kursie mogą uczestniczyć gliwiczanki, które ukończyły 15. rok życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Na zainteresowane panie czeka 150 miejsc. O przyjęciu zdecyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.crg.gliwice.pl lub dzwoniąc pod numer 32/301-97-44.

Będzie to  już dwudziesta szósta edycja bezpłatnych zajęć z samoobrony dla kobiet, finansowana tym razem ze środków Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego. Kurs będzie prowadzony w ramach programu „Bezpieczne Gliwice”  przez Centrum Ratownictwa Gliwice we współpracy z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gliwicach i Strażą Miejską. Wszystkie zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godzinach od 17.00 do 19.00 w hali sportowej Centrum Sportowo-Kulturalnego "Łabędź" przy ul. Partyzantów 25.

Pod okiem instruktorów panie nauczą się nie tylko szybko reagować, ale też prawidłowo oceniać zagrożenie, bronić się adekwatnie do ataku oraz kontrolować swoje emocje. Dowiedzą się również, jak i gdzie uderzyć napastnika, by działanie było skuteczne oraz w jaki sposób wykorzystać do samoobrony przedmioty codziennego użytku, np. torebkę czy parasolkę.

Najnowsze informacje z Gliwic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.