Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Szukamy świadków

  • Dodano: 2013-07-15 16:30
10 oraz 11 lipca doszło do trzech wypadków z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Ucierpieli rowerzysta, pieszy i motocyklista. Policja poszukuje świadków tych zdarzeń.
 
10 lipca o godzinie 22.00 na ul. Wyszyńskiego w Pyskowicach nieznany pojazd potrącił skręcającego w lewo rowerzystę. 50-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń głowy i biodra, został hospitalizowany.
 
11 lipca o godzinie 9.10 w Gliwicach na Wyszyńskiego nieznany pojazd wyjeżdżający z terenu banku potrącił 93-letniego mężczyznę idącego chodnikiem. Pokrzywdzony ma złamaną kość ramienia.
 
Z kolei o 13.40 na ul. Gaudiego kierujący motocyklem marki Honda 39-letni gliwiczanin najechał na częściowo stojący na jezdni samochód marki Renault Megane. Motocyklista odniósł obrażenia w postaci licznych złamań, został hospitalizowany. 
Postępowania w tych sprawach prowadzi Komenda Miejska Policji w Gliwicach. Osoby posiadające informacje na temat kierujących pojazdami, które odjechały z miejsc wypadków opisanych wyżej, proszone są o kontakt z wydziałem kryminalnym. Całodobowy telefon kontaktowy: 32 33 69 255.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.