Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Turniej mikołajkowy

  • Dodano: 2017-12-11 11:15, aktualizacja: 2017-12-13 13:27

W minioną sobotę 9 grudnia w godz. od 13:00- 18:00 na hali widowiskowo- sportowej w Gliwicach Sośnicy przy ul. Sikorskiego 132 odbył się turniej mikołajkowy, którego organizatorem był klub GSF Gliwice.

W turnieju wzięły udział  drużyny z całego Śląska, dzieci 7 letnie, rocznik 2010: GSF Gliwice, Akademia Piłkarska Progres, Zabrze Górnik, Akademia Piłki Nożnej Góral z Istebnej, KAS Mikołów, A.P. Bielik, Gwiazda Ruda Śląska. Stowarzyszenie Rekreacyjno- Sportowe, Pyskowice Futsal Akademia.

Nasi mali zawodnicy dzielnie i z zapałem rozgrywali kolejne rozgrywki pomiędzy sobą, a w przerwie pomiędzy jednym, a drugim meczem mieli okazję wziąć udział w zajęciach, które dla nich i przybyłych gości zorganizował klub GSF Gliwice.

Dzieci miały okazję zobaczyć w jaki sposób wiąże się węzły żeglarskie, a przed wejściem na halę stała łódź motorowa z gliwickiej Mariny. Fundacja Dr Clown wykonywała dla nich zwierzątka ze specjalnych balonów i malowała im twarze, sklep Flying Tiger Copenhagen przywiózł ze sobą gry planszowe, którymi dzieci miały okazję się bawić i sprawiło im to wiele radości. Fabryka Naukowców zapewniła dla dzieci zajęcia z budowania robotów, które cieszyły się wśród nich dużą popularnością. Słodki poczęstunek zapewniła im cukiernia Kobzik, Łodzianka, Słodkie Życie, Stara Pączkarnia oraz Czekoladziarnia z Gliwic. Natomiast Pizzeria Biesiadowo zaserwowała wszystkim swoje najlepsze pizze. Dla mam, które przybyły wraz ze swoimi dziećmi czekała niespodzianka, mogły skorzystać z gratisowego makijażu oraz porad w zakresie dbania o urodę, które zapewniła im drogeria Hebe.

Dla dzieci zostały przekazane wejściówki do parku trampolin do Jump World z Zabrza oraz  wejściówki do lodziarni Gelato Studnio lody naturalne z Gliwic.Koniec imprezy został uatrakcyjniony poprzez widowiskowy pokaz gimnastyki sportowej uczniów z Zespołu Szkół Sportowych im. J. Kusocińskiego z Zabrza.

Zapraszamy do nas za rok, atrakcji dla dzieci, wrażeń i emocji wśród naszych małych zawodników na pewno nie zabraknie.

Klub GSF Gliwice

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.