Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Wielkie Nagrody Budownictwa dla Gliwic

  • Dodano: 2017-12-12 09:30

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gliwicach oraz gliwicka Spółdzielnia Mieszkaniowa "Śródmieście" znalazły się w gronie 8 laureatów Wielkiej Nagrody Budownictwa przyznawanej co roku przez Śląską Izbę Budownictwa.

PWiK uhonorowano okolicznościową statuetką projektu Zygmunta Brachmańskiego i dyplomem za efektywną koordynację budowy nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Akademickiej 50. SM "Śródmieście" wyróżniono z kolei za profesjonalne zarządzanie nieruchomościami, organizowanie ich kompleksowych remontów i modernizacji wraz z aktywnym pozyskiwaniem środków finansowych.

Czołowym reprezentantom nagrodzonych - wiceprezes zarządu PWiK Iwonie Lukowicz-Fojt oraz prezesowi zarządu SM "Śródmieście" Stanisławowi Kolanusowi - przyznano nagrody w kategorii Autorytet budownictwa i gospodarki śląskiej. Taki tytuł otrzymują osoby indywidualne za szczególne osiągnięcia w działalności zawodowej oraz wkład w rozwój regionu.

Wyróżniające się podmioty gospodarcze uhonorowano podczas Jubileuszowej XX Gali Budownictwa w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wydarzenie uświetnił występ solistów Opery Śląskiej w Bytomiu.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.