Wiadomości z Gliwic

Icoone Gliwice - nowe ciało na wyciągnięcie ręki

  • Dodano: 2020-07-06 11:15, aktualizacja: 2020-07-10 12:15

Zrzucenie zbędnych kilogramów oraz regularne ćwiczenia, czy balsamy wyszczuplające nie zawsze sprawiają, że ciało osiągnie wymarzone proporcje i stanie się smukłe. Częstym problemem, zwłaszcza kobiet, są tzw. boczki, rozstępy, cellulit, obrzęki oraz wiotka skóra. Z pomocą może przyjść seria zabiegów wykonywanych urządzeniem Icoone.

Na czym to polega? 

Icoone jest zabiegiem kosmetycznym i medycznym przeprowadzanym na skórze ciała i twarzy. Działanie urządzenia można porównać do masażu bańką chińską. Icoone składa się z głowic masujących oraz rolek z licznymi mikrootworami. Docierają one do tkanki łącznej, powodując mikrostymulację. Rura zasysa skórę oraz tkanki podskórne, później je roluje, a laser rozbija tkankę tłuszczową. Zwiększa się także produkcja elastyny oraz kolagenu. Każdy milimetr skóry jest pobudzany, ale nie powoduje to ani jej rozciągania, ani nie tworzą się siniaki. Poza tym zabieg ten ma działanie lecznicze, bo przyspiesza metabolizm, pobudza krążenie krwi oraz udrażnia kanaliki limfatyczne. To rozwiązanie w pełni bezpieczne oraz przyczynia się do likwidacji każdego rodzaju niedoskonałości. 

Wskazania do zabiegu

Jest od dedykowany wszystkim osobom, które próbowały już wielu metod, aby pozbyć się problemów z tkanką tłuszczową. Chodzi m.in. o cellulit, obrzęki podskórne, nagromadzenie złogów tłuszczu, ponadnormatywne obwody ciała, wiotkość skóry lub jej nadmiar po zabiegu liposukcji bądź szybkim zrzuceniu wagi, blizny pooperacyjne i pooparzeniowe. Icoone jest zalecany też osobom, które cierpią na bóle mięśni, pleców i karku oraz sportowcom w celu regeneracji po ciężkim wysiłku i rozluźnienia mięśni. Ponadto to zabieg czysto estetyczny w przypadku modelowania sylwetki. Icoone pozwala na ujędrnienie i lifting piersi, a także podniesienie pośladków. 

Kiedy będą widoczne efekty?

Można je dostrzec już po pierwszej wizycie. Skóra staje się gładsza, jędrniejsza oraz miękka w dotyku. Jednak aby uzyskać oczekiwany efekt, trzeba przejść serię ok. 12-16 zabiegów co kilka dni lub nawet codziennie. Później należy ponawiać je raz w miesiącu. W tym celu najlepiej wybrać po pierwsze zaufany gabinet, po drugie bezpieczny, a po trzecie blisko miejsca zamieszkania. W przypadku Śląska warto zdecydować się na zabiegi Icoone Gliwice. Miasto to jest dobrze skomunikowane i słynie z nowoczesnych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. To dobre miejsce, by znaleźć profesjonalny gabinet dostosowany do własnych potrzeb.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.