Wiadomości z Gliwic

Jak działa wynajem długoterminowy? Poznaj korzyści tego rozwiązania

  • Dodano: 2022-06-22 06:00, aktualizacja: 2022-06-23 07:18

Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci nabyć firmowy samochód bez ponoszenia dużych kosztów? Po co kupować skoro można wynająć! Przekonaj się, jak działa najem długoterminowy i dlaczego przedsiębiorcy sięgają po niego tak chętnie.

Wynajem długoterminowy – jak to działa?

Wynajem długoterminowy – zgodnie z nazwą – polega na outsourcingu pojazdu firmowego w ramach comiesięcznych opłat. To doskonała alternatywa nie tylko dla zakupu pojazdu, ale także leasingu i kredytu gotówkowego. Dzięki temu możesz pozyskać samochód niezbędny do codziennej pracy, bez ponoszenia wysokich jednorazowych opłat i zamrażania budżetu.

To dogodne rozwiązanie zwłaszcza dla małych i średnich firm, które dotychczas inwestowanie w rozwój musiały odkładać na później. W tym przypadku wyposażenie firmowej floty odbywa się małym nakładem środków.     

Poznaj korzyści wynajmu długoterminowego

Jakie korzyści przemawiają za najmem długoterminowym?

  • Nowy samochód do dyspozycji firmy – możesz wynająć pojazdy z najnowszych roczników. To oznacza zastosowanie wielu nowoczesnych rozwiązań i standardów bezpieczeństwa. Jednocześnie zyskuje wizerunek Twojej firmy.
  • Stała miesięczna rata – co miesiąc opłacasz jedynie koszy najmu. Wydatki związane z serwisowaniem, naprawami i ubezpieczeniem pozostają w zakresie strony oferującej najem długoterminowy.
  • Koszty niższe niż w przypadku leasingu – rata najmu jest niższa niż w tradycyjnym leasingu. W rapach opłat spłacasz jedynie utratę wartości pojazdu, a nie jego pełną cenę.
  • Dodatkowe usługi w pakiecie – w ramach najmu w mLeasing możesz skorzystać z jednego z trzech pakietów usług dodatkowych – z serwisem podstawowym, rozszerzonym i zarządzaniem według kosztów rzeczywistych.
  • Brak konieczności dokonywania opłaty wstępnej – może wynosić nawet 0% wartości wybranego samochodu.

Co możesz wynająć w najmie długoterminowym?
Najem długoterminowy daje przedsiębiorcom możliwość wyposażenia firmowej floty pojazdów. Wybrane samochody nie przechodzą na własność przedsiębiorstwa – to oznacza, że po zakończeniu umowy możesz swobodnie wymienić samochody na nowsze modele. 

W ramach najmu w mLeasing możesz sfinansować zarówno nowe, jak i poleasingowe samochody. Oferta dotyczy pojazdów osobowych oraz dostawczych o całkowitej masie do 3,5 tony.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.