Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Jakie preparaty ograniczą nasz wilczy apetyt?

  • Dodano: 2018-01-03 12:45

Zmorą każdej odchudzającej się osoby prędzej czy później okazuje się apetyt. Jeśli do czasu zastosowania diety jedliśmy bez ograniczeń, trudno później zamknąć się w ramy restrykcyjnej diety odchudzającej i nie podjadać.

Początkowo wystarcza nasza silna wola, która podpowiada nam, że ten wysiłek przyniesie oczekiwane rezultaty i w końcu schudniemy. Po kilku dniach czy tygodniach apetyt dochodzi do głosu i dotychczas uzyskane efekty w odchudzaniu są tracone. Można temu zapobiec, dzięki odpowiednim tabletkom na odchudzanie.

Efekt działania tabletek odchudzających
W aptekach, sklepach zielarskich czy w internecie można znaleźć całą masę różnego rodzaju środków na odchudzanie. Trudno więc dokonać spośród nich wyboru tego jednego preparatu, który rzeczywiście zwiększy skuteczność odchudzania i przybliży nas do uzyskania pożądanych rezultatów.

Najlepiej sięgać po tabletki na odchudzanie polecane przez samych pacjentów, którym udało się dzięki nim już stracić zbędny tłuszcz i pozyskać wymarzoną sylwetkę. Tabletki na odchudzanie powinny być bezpieczne w zastosowaniu, dlatego trzeba kupować takie, które mają w składzie tylko naturalne składniki, niepowodujące negatywnych efektów ubocznych.

Jednym ze sposobów wspomagania odchudzania przez suplementy diety jest hamowanie łaknienia. Co na to najlepiej wpływa?

Co ogranicza apetyt?
Wśród najbardziej znanych składników, które pomagają w ograniczeniu apetytu osoby odchudzającej się, należy wspomnieć o kofeinie i błonniku pokarmowym. Przy wyborze tabletek na odchudzanie warto zwrócić uwagę, czy suplement zawiera kofeinę - może być ona uzyskiwana z ziaren kawowych albo z owoców guarany. Guarana co ciekawe, zawiera cztery razy więcej kofeiny niż kawa. Przyjmowanie tabletek na odchudzanie z kofeiną pozwala na zmniejszenie apetytu, ale trzeba zachować szczególną ostrożność przy ich dawkowaniu. Kofeinę łatwo bowiem przedawkować.


Z kolei błonnik pokarmowy wchłania wodę i pęcznieje w żołądku, przez co zmniejszamy uczucie głodu. Ułatwia wypróżnianie, reguluje pracę jelit i jest polecany dla osób, które mają wysoki poziom cholesterolu we krwi. Sam błonnik zawarty między innymi w suplementach diety na odchudzanie nie ulega procesom trawiennym. Opracowane przy współpracy z pillole dimagranti

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.