Wiadomości z Gliwic

Niewielki wózek w dalekie podróże

  • Dodano: 2019-07-03 10:30

Jest to wózek, który przeznaczony jest dla rodzin, które są w ciągłym ruchu. Idealnie nadaje się na dalekie oraz bliskie podróże, małe i te duże. City Mini Zip to wygodny i łatwy niewielki wózek funkcjonalny.

Solidna rama

            Wózek Baby Jogger City Mini Zip, jest solidnie wykonanym wózkiem, który posiada mocną i składaną ramę, do której można dopasować odpowiedni fotelik samochodowy. Fotelik taki spełni funkcję gondoli, która jest o wiele mniej poręczna. Większe dziecko, które już wyrosło z fotelika można z powodzeniem przesadzić do montowanej na ramie wózka spacerówki.

            Wózek City Mini Zip posiada wytrzymałe, gotowe na każdą nawierzchnię koła o średnicy 18,4 tylne a 14 cm przednie. Wykonane są w mocnej trwałej pianki, amortyzowane i zdatne do jazdy na piasku czy żwirze. Koła City Mini Zip wyposażone są także w odpowiednią blokadę, która umożliwia zatrzymanie wózka w dowolnym momencie.

            City Mini Zip wyposażony jest w prosty i unikalny system składania. Potrójne składanie jest możliwe przy pomocy tylko jednej ręki. Tak złożony wózek można samodzielnie postawić i tak w pozycji pionowej stoi bez żadnego podtrzymywania. Złożony Mini Zip można z łatwością zapakować do bagażnika samochodu lub postawić za szafą czy na balkonie.

Wygodna budka

Budka w Baby Jogger City Mini Zip jest jak w większości wózków składana. Posiada ona wielopozycyjną regulację, która umożliwia ustawienie budki w odpowiedniej dla dziecka pozycji. Dodatkowo wykonana jest ona z wysokojakościowych materiałów, które zapewnią dziecku najwyższą ochronę przed słońcem 50+.

            Do zestawu wózka City Mini Zip dołączany jest uchwyt na kubek, który jest niezwykle poręczny i przydatny podczas długich spacerów. Taki uchwyt przyda się nie tylko na kubek ale również na butelkę podczas ciepłych, letnich dni. Kubek ten montowany jest na ramie wózka, tuż za składaną budką. Do wózka rodzice mogą dobrać inne akcesoria, które są sprzedawane osobno poza zestawem. Do akcesoriów takich należą:

  1. Gondola kompaktowa oraz Deluxe,
  2. Tacka na napoje,
  3. Torba termoizolacyjna,
  4. Surfer,
  5. Konsola dla rodzica na kubek i drobiazgi,
  6. Osłona na słońce lub pogodowa
  7. Torba podróżna,
  8. Śpiworek,
  9. Pałąk.

            Wózek City Mini Zip dostępny jest w kilku ciekawych kolorach takich jak: czarny, szary, turkusowy oraz czerwony. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Baby Jogger City Mini Zip jest polecany dla rodziców ceniących czas oraz wygodę.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.