Wiadomości z Gliwic

Wypożyczalnia samochodów Gliwice

  • Dodano: 2018-09-10 15:15

Znalazłeś się w sytuacji gdzie Twoje auto nie nadaje się do jazdy, przyjechała rodzina z daleka lub planujesz urlop z większą ilością osób? Nasza wypożyczalnia samochodowa takim potrzebom wychodzi na przeciw. Pozycz-go.pl dzięki swojej bogatej ofercie z pewnością Cię zadowoli. Potrafimy zaspokoić najbardziej wymagających klientów.

Wypożyczalnia samochodów Gliwice pozycz-go.pl


Chciałbyś sam zadecydować czym pojedziesz na wakacje lub na wyjazd służbowy?Nasza flota posiada samochody od segmentu A do segmentu D, od małych CityGo do rodzinnych Combi, aż po SUV-y i 9-cio osobowe busy. Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można vana -  Mercedesa Vito, którym można przewieźć większe ładunki, np. meble. Wszystkie auta osobowe nie mają więcej niż 3 lata. Posiadają zatem mały przebieg. Serwisy i przeglądy w naszej wypożyczalni samochodów robione są na bieżąco, co świadczy o ich dobrym stanie technicznym. Auta są bogato wyposażone, także zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Samochody z naszej wypożyczalni są gruntownie sprawdzane przed każdym wynajmem oraz profesjonalnie czyszczone. Podstawiany pojazd ma zawsze pełny bak i w takim stanie należy go również oddać.

Wynajem aut Gliwice


Jesteś z Gliwic i potrzebujesz wynająć samochód? Nic prostszego!Nasza wypożyczalnia aut Mysłowice, mimo że tak oddalona od Gliwic, posiada klientów właśnie na tym terenie. Dzieje się tak dlatego, iż w aglomeracji śląskiej, miasta połączone są znakomitą infrastrukturą, która sprawia, że przemieszczanie się na jej terenie jest szybkie i przyjemne. 
Dodatkowo  Gliwice mają dostęp do autostrady A1 i A4 oraz do Drogowej Trasy Średnicowej DTŚ. Rozwinięty system dróg sprzyja poruszaniu się samochodami stąd duże zainteresowanie również wynajmem.

Szybki i łatwy wynajem bez wychodzenia z domu.


Jesteś z Gliwic i nie masz czasu podjechać do Mysłowic po auto? Nie ma problemu. Nasza wypożyczalnia samochodowa oferuje darmowe podstawienie samochodu do 50km od naszej siedziby.Przyjeżdża do Ciebie rodzina z daleka, a Ty musisz pracować i nie masz czasu pokazać im atrakcji w Gliwicach i pobliskich miastach? Zadzwoń do nas! Znajdziemy ofertę korzystną dla Ciebie i Twoich bliskich. Dla większy rodzin mamy w swojej flocie specjalny prezent w postaci 9-cio osobowego busa. Jeżeli natomiast nie jest Ci potrzebny tak wielki pojazd, zaproponować możemy samochód klasy D w formie Combi, który idealnie nadaje się na podróżowanie z rodziną.


Prowadzisz swoją działalność i potrzebujesz przewieźć większy ładunek? Tutaj również znajdziemy odpowiedź dla Ciebie w postaci Mercedesa Vito, vana przeznaczonego właśnie do tego typu rzeczy.


Masz małe dziecko, które ma podróżować z Tobą wynajętym autem?Nie bój się Twój brzdąc będzie bezpieczny! W naszym asortymencie znajdą Państwo fotelik dziecięcy, który posiada wszystkie potrzebne certyfikaty gwarantujące bezpieczną podróż.

Motorem napędowym naszej działalności jest ciągłe powracanie klientów zadowolonych z naszej wypożyczalni samochodowej.  Wynajmij już dziś, a nie zawiedziesz się! Dla długoterminowych wynajmów atrakcyjne ceny! Zachęcamy do kontaktu! Wypożyczalnia samochodów Gliwice

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.