Wiadomości z Gliwic

Z czym nosić koszule?

  • Dodano: 2019-10-17 14:30

W modzie już od dłuższego czasu zauważyć możemy wspaniałe koszule, które noszone są na wiele różnych sposobów. Mimo to wciąż wiele osób nie wie do końca, z czym zestawiać koszule i jak przygotować idealną stylizacje.

Choć moda na koszule damskie trwa już dłuższy czas, to wiele kobiet wciąż obawia się noszenia tych ubrań. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że obawiamy się popełnienia modowej gafy. Jadnak zestawienie koszuli, czy to w bardziej eleganckim, czy też sportowym stylu nie stanowi wcale dużego problemu. Wystarczy pamiętać o kilku, dość podstawowych zasadach, aby stroje prezentowały się modnie i z pomysłem.
 

Z czym zestawiać sportowe koszule?


To jedne z najłatwiej dopasowywanych elementów. Sportowa koszula damska może zastąpić wiele innych ubrań. Wspaniale prezentuje się z jeansami, czy spodniami typu casual. Ponadto, chętnie wybiera się także mniej eleganckie spódnice, które można połączyć z taką koszulą. Wspaniale prezentować może się także sportowa koszula, którą narzucimy na siebie zamiast swetra. Wówczas możemy się pokusić o zestawienie takiej koszuli ze sportową sukienką i butami w bardziej sportowym stylu. W ten sposób możemy zyskać nietuzinkowy, ale bardzo stylowy look. Wiele kobiet decyduje się także na łączenie sportowej koszuli z typowymi spodniami dresowymi i szpilkami. Tak stworzona stylizacja również może okazać się wyjątkowo udana, ale warto przy tym mieć sporo pewności siebie i odpowiednio połączyć elementy tego stroju.
 

Z czym łączyć eleganckie koszule?


Dla wielu osób to własnie te bardziej eleganckie koszule damskie stanowią większe wyzwanie. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że prócz klasycznego połączenia z garsonką czy damskim garniturem brakuje nam pomysłów na ciekawe zestawienie. To wielka szkoda, bowiem nawet te bardzo eleganckie koszule wspaniale mogą się prezentować również ze spodniami typu casual i ładnym sweterkiem. Ciekawe zestawienie osiągniemy, jeśli zdecydujemy się także na elegancką sukienkę, spod której wyciągniemy jedynie rękawy i kołnierz koszuli.

Bez względu na to, jaką stylizacje dla siebie wybierzemy, warto próbować i bawić się modą, szukać ciekawych wzorów np. w Diverse. Nawet tak prosty element stroju, jak choćby koszule mogą wyglądać wspaniale, jeśli tylko zestawimy je z kreatywnie wybranym elementem stroju.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.