Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Ogłoszenia / Różne - pozostałe usługi  

Przedszkole - Mikołów

Jeżeli szukasz przedszkola dla swojego dziecka to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Przedszkole Zaczarowany Ogród jest prywatną inicjatywą osób, którym zależy na rozwoju dzieci. Mieścimy się w Mikołowie przy ulicy Nowej 1C.

Wśród naszej wysoko wykwalifikowanej kadry wykładowczej znajdują się m.in.: Ewa Gorzelak - polska aktorka filmowa i teatralna, w naszym przedszkolu prowadzi cykliczne zajęcia teatralne; Michał Tramer – reżyser i scenograf, organizator i współprowadzący warsztaty teatralne dla dzieci; Hanna Leks – wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w zawodach szachowych, instruktorka zajęć szachowych dla dzieci w Zaczarowanym Ogrodzie; Bartosz Rzemieniecki – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i turniejów międzynarodowych w Judo, trener na zajęciach judo dla dzieci w naszym przedszkolu.

Pełną ofertą naszego przedszkola można zobaczyć na stronie WWW: Przedszkole Mikołów Zaczarowany Ogród. Zapraszamy także do kontaktu pod nr tel. 782 499 874.

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny internetowy informator portalu mojeGliwice.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Rozbuduj ogłoszenie

Aby rozbudować swoje ogłoszenie do wersji rozszerzonej wprowadź otrzymany kod lub wyślij SMS o treści:kodd.bm pod numer 76480.

 

Cena SMS to SMS - 7,38 zł. Kod SMS aktywny jest 24h.