Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości / Sport

• Mocny Start

• Dodano 2017-11-13

15 minut. Tyle trwała równorzędna walka koszykarzy GTK Gliwice z drużyną TBV Start w Lublinie.

• Marcin Animucki prezesem Extraklasy S.A.

• Dodano 2017-11-10

Obradująca w dniu 9 listopada Rada Nadzorcza Ekstraklasy S.A. rozstrzygnęła postępowanie konkursowe dotyczące wyłonienia nowego prezesa spółki

• Piast: Mieliśmy atuty, zawiodła skuteczność

• Dodano 2017-11-06

W 15. kolejce Lotto Ekstraklasy Piast przegrał na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 1-2.

• Sensacyjne zwycięstwo siatkarek

• Dodano 2017-10-25

Akademiczki AZS-u Politechniki Śląskiej mają za sobą wielki triumf w I lidze siatkarskiej. W ostatnim swoim meczu po dwuipółgodzinnej grze pokonały przeciwniczki z E. Leclerc Radomki Radom w stosunku 3:2 (21:25, 21:25, 25:23, 25:19, 15:11).

• Szansa dla Piasta przez reprezentację?

• Dodano 2013-09-10

Przerwa na reprezentację dla niektórych trenerów jest zbawieniem, a dla innych utrapieniem.

• Podsumowanie transferów, czyli co się zmieniło w Piaście

• Dodano 2013-09-04

Na ten moment kadra Piasta liczy 28 piłkarzy. Składa się na to trzech bramkarzy, ośmiu obrońców, trzynastu pomocników i czterech napastników.

• Piast zagra z Karpatami Krosno

• Dodano 2013-09-03

W najbliższy weekend piłkarska ekstraklasa będzie pauzować z powodu przerwy na reprezentację. Zespół Piasta natomiast w sobotę 7. września rozegra mecz towarzyski z drużyną Karpaty Krosno.

• Piast - Śląsk, czyli niedzielne emocje przy Okrzei

• Dodano 2013-08-30

O godz. 15.30 na stadionie miejskim przy ul. Okrzei gliwicki Piast zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Będzie to mecz 6. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy.

• Piast bez punktów w Kielcach

• Dodano 2013-08-27

W meczu 5. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice przegrał wyjazdowe spotkanie z Koroną Kielce 0:2. Okazja do rewanżu będzie w grudniu na stadionie przy ul. Okrzei.