Wiadomości z Gliwic

Biegnij z psami

  • Dodano: 2018-03-16 07:45, aktualizacja: 2018-03-16 07:20

Najbliższy "Bieg na 6 łap" odbędzie się w sobotę 17 marca o godz. 11.00. Nie przegapcie!

Promujący adopcję zwierząt, rekreacyjny bieg z psami ze schroniska cieszy się ogromną sympatią gliwiczan. W ostatnim takim spacerze wzięło udział 216 osób! Czy tym razem będzie jeszcze lepiej?

„Bieg na 6 łap” to nie tylko przyjemność dla człowieka i frajda dla psa, ale przede wszystkim sympatyczna, przemyślana i skuteczna forma promocji adopcji czworonogów. Każdy może pospacerować z psiakiem, zaprzyjaźnić się i być może zapragnąć przyjąć do swego domu nowego członka rodziny. Najbliższa okazja do pospacerowania z podopiecznymi z ul. Wschodniej nadarzy się w sobotę 17 marca o godz. 11.00.

Zapisy na bieg są przyjmowane w wersji elektronicznej oraz w dniu wydarzenia, na miejscu, przy bramie głównej schroniska przy ul. Wschodniej 56 w Sośnicy.  Uczestnikiem „Biegu na 6 łap” może być każdy, jednak tylko osoba pełnoletnia może otrzymać zwierzaka pod opiekę.

MZUK zorganizował już piętnaście edycji tej popularnej akcji. Tylko podczas ostatniego biegu nowy dom znalazło trzech podopiecznych schroniska.

Regulamin imprezy dostępny jest TUTAJ. (mf)

Biegnij z psami

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.