Wiadomości z Gliwic

Lato w gliwickich dzielnicach

  • Dodano: 2020-06-30 13:00

Dzielnice Baildona, Politechnika i Zatorze zapraszają na lato pełne atrakcji. Będzie okazja, by poznać swoich sąsiadów i aktywnie spędzić z nimi czas.

W dzielnicy Baildona trwa projekt „Twoja społeczność – Twoją szansą”

3 lipca spotykamy się pod hasłem „Zielono mi”.  Na podwórkach przy ul. Jagiellońskiej i Zabrskiej Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych przygotuje plenerowe stanowisko z... roślinami. To świetna okazja, by wymienić się sadzonkami i poznać ogrodników z sąsiedztwa. wydarzenie jest elementem promocji Klubu Osiedlowego, który działa w lokalu przy ul. Jagiellońskiej 21. Na koniec sierpnia planowany jest także festyn sąsiedzki.

Dzielnica Politechnika zaprasza seniorów na aktywne wakacje

Będą zajęcia nordic walkingu z instruktorem, spacery po mieście z przewodnikiem i wycieczki szlakiem architektury drewnianej. Szczegóły: tel.  604-412-638 lub 531-238-750.

W wakacje także Zatorze będzie aktywne

Dla dzieci i dorosłych przygotowano ciekawe zajęcia i warsztaty. Fitness, zumba, warsztaty ekologiczne i i internetowa kawiarenka będą działać w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12 przy ul. Lipowej. Więcej na stronie zsp12.gliwice.pl/sp15/aktywne-zatorze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.