Wiadomości z Gliwic

Koncert Kękę w ramach cyklu #PlenR

  • Dodano: 2021-08-27 11:30, aktualizacja: 2021-08-28 08:50

Już latem Kękę wystąpi podczas jednego z letnich koncertów w ramach cyklu #PlenR!

Zapisz datę 27 sierpnia i widzimy się podczas Summer Areny w Arenie Gliwice! Zgarnij swoją wejściówkę i baw się w bezpiecznych warunkach na świeżym powietrzu do utworów rapera, który od momentu ukazania się debiutanckiego albumu „Takie Rzeczy” w 2013 r. na stałe zagościł w czołówce polskich wykonawców hip-hopowych, a teraz wraca po półtorarocznej przerwie z nowym materiałem - płytą "SIARA".

Najważniejsze informacje w skrócie:

  • Kto? Kękę
  • Kiedy? 27 sierpnia 2021
  • Gdzie? Arena Gliwice Summer Arena

Bilety:


PlenR to cykl letnich koncertów plenerowych. Gramy w Gliwicach, Warszawie, Żywcu i Poznaniu, a na naszych scenach wystąpią tacy artyści jak: sanah, Jacek Stachursky, Paluch, Kękę, Baranovski czy Nocny Kochanek.

W letnich miesiącach tereny zewnętrzne wokół Areny Gliwice kolejny raz zamienią się w Summer Arenę – plenerową strefę, w której znajdzie się wszystko to, za co kochacie lato: koncerty, dobre jedzenie, food trucki, siatkówka plażowa i wiele więcej, a to wszystko na świeżym powietrzu, by maksymalnie wykorzystać uroki pięknej, słonecznej pogody i długich letnich wieczorów.

Najlepsze party tego lata tak blisko, a jednocześnie... tak daleko!

Bezpieczna odległość, maseczki, ochrona pilnująca czy wszystko gra, no i wszechobecne płyny dezynfekujące to nasza PlenRowa rzeczywistość. Szykujcie kremy z filtrem, kolorowe maseczki, szorty i lniane koszule. To będą wakacje, których na pewno nie zapomnicie.


Źródło: Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.