Katalog firm

dodaj firmę

BMW Gazda Group Gliwice

Logo BMW Gazda Group Gliwice

Adres i telefon

ul. Pszczyńska 322
44-100 Gliwice
Godziny otwarcia: 9:00 - 18:00
  • Poniedziałek: 9:00 - 18:00
  • Wtorek: 9:00 - 18:00
  • Środa: 9:00 - 18:00
  • Czwartek: 9:00 - 18:00
  • Piątek: 9:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 15:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Salon BMW Gazda Group w Gliwicach to gwarancja najwyższej jakości usług. Nasz zespół to wykwalifikowana grupa wyszkolonych inżynierów, techników oraz specjalistów w swojej dziedzinie. Nasz znakomicie wyposażony, autoryzowany serwis BMW obsługiwany jest przez profesjonalny i fachowy zespół techniczny. W naszym salonie BMW czeka na Ciebie kompetentna kadra, która nie tylko dba o najwyższe standardy obsługi klienta, ale także je wyznacza. Naszym głównym motto jest dążenie do doskonałości.

Nasz salon BMW w Gliwicach powstał według zasad budownictwa opartych na elementach najmniej szkodliwych dla środowiska. Jesteśmy dumni z faktu, że butikowa aranżacja naszego salonu nie tylko efektownie i luksusowo się prezentuje, ale również doskonale wpisuje się w aktualny trend eko. Dodatkowo stworzyliśmy komfortową Strefę Klienta, gdzie w towarzystwie wyśmienitej kawy możesz wygodnie poczekać na odbiór auta lub zapoznać się z naszą szeroką paletą usług.

Nasza bogata oferta usług to nie tylko sprzedaż nowych i używanych samochodów marki BMW (m.in. serii M oraz Premium Selection). W naszym salonie kupisz także motocykl oraz oryginalne części i akcesoria BMW, a także skorzystasz z usług serwisowych i finansowych.

W autoryzowanym serwisie naprawisz wszelkie usterki Twojego BMW, a co najważniejsze będziesz miał pewność, że Twoje auto trafiło w odpowiednie ręce. Nasi mechanicy posiadają ogromne doświadczenie oraz aktualną wiedzę zdobywaną na regularnych szkoleniach, dzięki czemu mogą precyzyjnie zdiagnozować i zreperować każdy model niemieckiej marki. Nasza fachowa kadra chętnie wykona także perfekcyjny Car Detailing. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem blacharsko-lakierniczym, najnowocześniejszymi technologiami pomiarowymi i naprawczymi. Na nasze naprawy zapewniamy 12-miesięczną gwarancję.

Oferujemy szeroką gamę korzystnych opcji finansowania pozwalających na zakup lub leasing pojazdu marki BMW. Profesjonalni doradcy i specjaliści finansowi pomogą Ci wybrać najdogodniejszy oraz najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom i możliwościom model finansowania oraz zadbają o przeprowadzenie wszelkich formalności. Posiadamy także specjalną ofertę dla klientów biznesowych oraz korporacyjnych. Szanujemy Twój czas, dlatego też nasze propozycje dla Twojego biznesu bez żadnego problemu i z wielką ochotą przedstawimy nie tylko w naszym salonie BMW w Gliwicach, ale także w wybranym przez Ciebie miejscu i wyznaczonym terminie.

Masz pytania? Zadzwoń pod nr tel. 32 700 10 00, wypełnij formularz kontaktowy na stronie www.gazdagroupgliwice.pl/kontakt lub odwiedź nasz salon BMW w Gliwicach osobiście. Zapraszamy!
 

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • BMW Gazda Group posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Gliwic od 2019 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.