Katalog firm

dodaj firmę

Gliwickie Centrum Handlowe Gliwice

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Zwycięstwa 52a
44-100 Gliwice
Godziny otwarcia: 10:00 - 18:00
  • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
  • Wtorek: 10:00 - 18:00
  • Środa: 10:00 - 18:00
  • Czwartek: 10:00 - 18:00
  • Piątek: 10:00 - 18:00
  • Sobota: 10:00 - 14:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Gliwickie Centrum Handlowe popularnie nazywane po prostu GCH to obiekt handlowy usytuowany w ścisłym centrum Gliwic przy ul. Zwycięstwa 52a. Znajdują się w nim delikatesy prowadzone przez właściciela obiektu Społem PSS Gliwice oraz ponad 160 butików oferujących szeroki asortyment niepowtarzalnych towarów w tym polskich producentów.    Na terenie GCH znajdują się również punkty usługowe, takie jak: biuro pośrednictwa pracy, dorabianie kluczy, kantor, usługi jubilerskie, zegarmistrzostwo usługi krawieckie, salonik prasowy, wpłatomat, bankomat, biuro podróży, serwis komputerowy, serwis telefonów, nauka jazdy. GCH zajmuje trzy poziomy: podziemia, parter i piętro. Do podziemi obiektu można dostać się wygodną rampą od strony ul. Dworcowej, dostępną również dla osób niepełnosprawnych lub z parteru obiektu. Bezpośrednio na parter prowadzą trzy wejścia z wygodnymi, automatycznymi drzwiami, dostosowanymi dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Na piętro można wjechać ruchomymi schodami z parteru lub dostać się schodami położonymi tuż obok schodów ruchomych. Do piwnicy oraz na I piętro można dodatkowo wjechać windą zlokalizowaną na zapleczu parteru obok delikatesów.   Tuż obok GCH dostępny jest parking na który wjazd możliwy jest od ul. Barlickiego oraz Zwycięstwa, wyjazd natomiast wyłącznie od ul. Barlickiego.

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Gliwickie Centrum Handlowe posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Gliwic od 2009 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.