Katalog firm dodaj firmę

KKS Kolejarz Gliwice

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo KKS Kolejarz Gliwice

ul. Bł. Czesława 13
44-100 Gliwice

Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny

  • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
  • Wtorek: kontakt telefoniczny
  • Środa: kontakt telefoniczny
  • Czwartek: kontakt telefoniczny
  • Piątek: kontakt telefoniczny
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: +48 603 255 706Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Komunikacyjny Klub Sportowy Kolejarz Gliwice jest najstarszą organizacją sportową w mieście. Działalność sekcji jest ściśle związana początkiem funkcjonowania klubu. Od początku swojej aktywnej pracy sportowej tj. od roku 1945 sekcja piłki nożnej była nastawiona głównie na masowe wychowanie i szkolenie dzieci i młodzieży. Najzdolniejsi wychowankowie byli przekazywani do klubów grających na wyższych szczeblach rozgrywek piłkarskich. Największy sukces osiągnięty w kategorii seniorów to udział w mistrzostwach ligi okręgowej Śl. OZPN w Katowicach.
 
Dzięki nawiązaniu współpracy w roku 2010 z dyrekcją Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Gliwicach klub prowadzi klasy sportowe o profilu piłka nożna i hokej na trawie, w których na równych prawach trenują chłopcy i dziewczęta.
We wrześniu 2013 roku swoją działalność rozpoczęła Szkółka Piłkarska SP1 – KKS Kolejarz Gliwice, w której na bazie gier i zabaw szkolą się najmłodsi adepci piłki nożnej Aktualnie członkowie Kolejarza reprezentują szkołę i klub w rozgrywkach młodzieżowych Śl. ZPN Podokręg Zabrze, turniejach okolicznościowych chłopców i dziewcząt terenie miasta, powiatu i województwa.
 
Obecnie klub składa się z trzech współpracujących ze sobą sekcji:
  • Piłka nożna
  • Hokej na trawie
  • Tenis stołowy
W dyscyplinie hokej na trawie Mistrz Polski juniorek w 2016 r., V-ce Mistrz Polski juniorek 2015r, Brązowy Medalista juniorów 2016r.

Słowa kluczowe: KKS Kolejarz Gliwice, kolejarz gliwice, hokej, komunikacyjny klub sportowy, piłka nożna, hokej na trawie, tenis stołowy, kluby sportowe

Statystyki: 5367 wyświetleń.

Formularz zapytania

- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma KKS Kolejarz Gliwice jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.