Megan Zakład Pracy Chronionej Sp. J. Gliwice

Logo Megan Zakład Pracy Chronionej Sp. J. Gliwice

Adres i telefon

ul. Chorzowska 50
44-100 Gliwice
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
  • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
  • Wtorek: kontakt telefoniczny
  • Środa: kontakt telefoniczny
  • Czwartek: kontakt telefoniczny
  • Piątek: kontakt telefoniczny
  • Sobota: kontakt telefoniczny
  • Niedziela: kontakt telefoniczny

Oferta

Megan Zakład Pracy Chronionej Sp. J.

Megan Spółka Jawna – Firma Sprzątająca w Gliwicach

Firma sprzątająca – podstawowe informacje:  

Zakład pracy chronionej “MEGAN” SP. J.
Siedziba firmy: ul. Chorzowska 50, 44-100 Gliwice
Dyrektorzy:  Zofia Zielińska – Piotrowska, mgr inż. Czesław Bania

Megan, czyli zakład pracy chronionej w Gliwicach to firma sprzątająca, która działa na obszarze całego województwa śląskiego

Gliwice ul. Chorzowska 50 – to tutaj znajduje się siedziba naszej firmy. Jesteśmy jednak do Państwa dyspozycji na terenie całego województwa śląskiego. Usługi sprzątające świadczymy w takich miastach jak: Katowice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Sosnowiec, Ruda Śląska, Knurów, Przyszowice oraz Tychy.  Z naszej oferty korzystają również klienci mniejszych miast tego regionu.

Usługi sprzątające – oferta zakładów pracy chronionej Megan

Sprzątanie to nasza specjalność! Nasza oferta została wykonana na podstawie aktualnych potrzeb występujących na lokalnym rynku prywatnym oraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie czynności porządkowych zgłaszanych przez różnego rodzaju przedsiębiorstwa, biurowce oraz hale przemysłowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą również na naszej stronie internetowej: http://megan.pl/.

Czystość każdego wnętrza  

Wykonujmy kompleksowe usługi sprzątające na terenie całych biurowców lub w pojedynczych pomieszczeniach biurowych. Zajmujemy się również utrzymaniem czystości obiektów handlowych, magazynów oraz hal przemysłowych. Ponadto nasza firma sprzątająca specjalizuje się w porządkowych domowych. Sprzątamy domy, mieszkania oraz apartamenty. Wykonujemy również pojedyncze usługi porządkowe na terenie obiektów np. po remontach.

Dbamy o czystość nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynku

Jako firma zapewniamy dbałość o każdy element budynku, uwzględniając również te najtrudniej dostępne zewnętrzne przeszklone części jak wysoko usytuowane okna. To zadanie realizujemy przy wykorzystaniu teleskopowego systemu do mycia przeszkleń. Umożliwia on pracę aż do 15 metrów wzwyż.  Mycie okien w Gliwicach to jedna z najczęściej wykonywanych usług na terenie naszego miasta! W naszej ofercie znajduje się również kompleksowe czyszczenie ścian oraz elewacji budynków.

Co więcej, oferuje nasza firma sprzątająca?

W naszej ofercie znajdują się również usługi dotyczące pielęgnacji oraz utrzymania terenów zielonych. Utrzymanie porządku i czystości na parkingach. Dodatkowo w okresie zimowym firma oferuje ośnieżanie terenów zewnętrznych.  Ponadto zajmujemy się również renowacją i konserwacją powierzchni.

Sprzęt, sposób i technologia – Megan Gliwice

Jesteśmy przygotowani do wykonywaniu czynności porządkowych niezależnie od rodzaju obiektu oraz jego powierzchni. Środki, których używamy, cec[...]ą się wysoką skutecznością działania. Dodatkowo są to produkty przyjazne dla środowiska. Technologia i sprzęt nowej generacji sprawdza się w każdych warunkach. Wszystko jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta oraz czyszczonych powierzchni obiektów.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji :)

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • Megan Zakład Pracy Chronionej Sp. J. posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Gliwic od 2020 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.