Orkiestra Symfoniczna Politechniki Śląskiej zagra pod chmurką!

Czas czytania: 1 min.

To będzie muzyczna premiera w wyjątkowych okolicznościach – już w sobotę, 31 maja, przed Wydziałem Budownictwa Politechniki Śląskiej odbędzie się pierwszy w historii koncert plenerowy Orkiestry Symfonicznej Politechniki Śląskiej pod batutą Miłosza Korpola

Koncert Orkiestry Symfonicznej Politechniki Śląskiej

Będzie klasycznie, filmowo i rozrywkowo – na świeżym powietrzu, w swobodnej atmosferze i otwartej formule. W repertuarze nie zabraknie znanych melodii, także tych z bajek!

– Z radością oczekujemy na Państwa przybycie wraz z rodzinami i znajomymi, by towarzyszyć nam przy pierwszym plenerowym wydaniu naszej działalności – zapraszają organizatorzy.

Koncert odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych. W razie niepogody – w holu Wydziału Budownictwa. Wstęp wolny.

Autor / Źródło
Sara Synowiec / UM Gliwice

Dodaj komentarz

Błąd:

Wynik:
Opinia została pomyślnie dodana.
Po przeprowadzeniu weryfikacji, jej treść zostanie udostępniona publicznie.

Trwa wysyłanie komentarza ...

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść.

* pola obowiązkowe