Kino Plenerowe w Łabędach
W niedzielę 11 lipca seanse pod chmurką odbędą się na boiskach przy ul. Piaskowej w Łabędach. Kino Plenerowe wyświetli film dla dzieci – „Paddington 2” – i dla dorosłych („Teraz albo nigdy”).
Projekcja filmu o sympatycznym niedźwiadku Paddingtonie rozpocznie się o godz. 18.00
Bohater przypadkowo trafia do aresztu i postanawia sprowadzić swoich „kolegów z celi” na dobrą drogę. „Paddington 2” to wzruszający film dla całej rodziny. Na godz. 20.00 zaplanowano film „Teraz albo nigdy”. W roli głównej – Jennifer Lopez. Wstęp wolny, zapraszamy!
Seanse Kina Plenerowego są organizowane w każdą niedzielę do końca wakacji. Szczegółowy harmonogram projekcji jest dostępny na stronie internetowej kultura.gliwice.eu.
Tagi:
kino

![Wyłączenia prądu w Gliwicach. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [01.12 – 6.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2025/04/970517.informacja.jpg)


![Emocje, zabawa i kultura. Sprawdź, co dzieje się w regionie [28.11 – 4.12]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2023/07/903591.informacja.jpg)



![Piesza wtargnęła pod nadjeżdżający samochód! [WIDEO]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2021/08/828455.informacja.jpg)
![Wyłączenia prądu w Gliwicach. Sprawdź gdzie nie będzie prądu [02-08.10]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2023/05/1527797.informacja.jpg)





Dodaj komentarz