Wiadomości z Gliwic

Bardzo rockowy Sylwester w Gliwicach

  • Dodano: 2019-12-24 09:00

Rok 2019 pożegnamy 31 grudnia na placu Krakowskim. Gwiazdami wieczoru będą Tomasz Makowiecki, Mietall Waluś, Titus, Sidney Polak i Joka.

Imprezę rozkręcą gliwickie zespoły rockowe – Wiewiórka Na Drzewie, Fyl Gut i The Tree.

Miasto Gliwice zaprasza!

Sylwestrowe koncerty rozpoczną się o godz. 21.00. Na rozgrzewkę na pl. Krakowskim wystąpią trzy rockowe kapele z Gliwic.  Chłopaki z Wiewiórki Na Drzewie mają megapozytywną energię! Grają wybuchową mieszankę rocka, reggae i ska. W tym roku otrzymali nagrodę prezydenta Gliwic w dziedzinie kultury. Muzyka Fyl Gut to prawdziwa, hardcore’owa petarda. Kroku dotrzyma im także kapela The Tree. W obu zespołach śpiewają kobiety – wokalistki z zadziornym, rockowym pazurem.

Później sylwestrową atmosferę podkręcą zaproszone gwiazdy

Na pl. Krakowskim wystąpi Tomasz Makowiecki, dobrze znany fanom muzyki alternatywnej kompozytor i tekściarz. Dla gliwiczan wystąpi też Mietall Waluś, znany z projektów Lenny Valentino i Negatyw. Waluś nagrywał w legendarnym studiu Abbey Road  – tym samym, co wcześniej The Beatles.

Ostrą rockową jazdę fanom mocnego brzmienia zapewni Titus, wokalista i gitarzysta kultowego zespołu Acid Drinkers. Tegoroczny sylwester nie zawiedzie także miłośników reggae, którzy będą bawić się na koncercie Sidneya Polaka. Scenę hip-hopową będzie reprezentował Joka, śląski raper znany z formacji Kaliber 44. Będzie moc! 

Bardzo rockowy Sylwester w Gliwicach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.