Wiadomości z Gliwic

"FINISZ WAKACJI - Biegi dla każdego" już 1 września

  • Dodano: 2019-08-29 07:30, aktualizacja: 2019-08-29 07:50

Przed nami akcja sportowo-charytatywna w szczytnym celu. 1 września na terenie hali Arena Gliwice odbędzie się „FINISZ WAKACJI - Biegi dla każdego”. Zebrane podczas biegu środki zostaną przeznaczone na Dom Nadziei – Ośrodek Leczenia Uzależnień u Młodzieży, który powstaje w Łabędach.

Fundacja „Biegamy z Sercem” zaprasza do wspólnego biegu na rzecz osób uzależnionych

W niedzielę, 1 września, w hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice przy ul. Akademickiej 50 odbędzie się „Bieg RAZEM dla Uzależnionej Młodzieży” (bez ograniczeń wiekowych) oraz „Biegi dla Dzieci i Młodzieży” (w wieku od 2 do 21 lat). Celem akcji jest wsparcie finansowe Domu Nadziei - Ośrodka Leczenia Uzależnień u Młodzieży, który zostanie otwarty w Gliwicach przy ul. Głównej 30.

Każdy uczestnik niedzielnego biegu otrzyma upominek (EKO woreczek na zakupy spożywcze), numer startowy, a na mecie pamiątkowy medal. Weźmie też weźmie udział w konkursie z nagrodami. Dodatkowo, w ramach działań ratujących planetę pod hasłem „STOP PLASTIK” gliwickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji będzie częstować wodą pitną. Zabierzcie ze sobą kubki, bidony i butelki.

Od października 2013 r. zorganizowaliśmy już 55 akcji sportowo–charytatywnych, w których wzięło udział ponad 45 tys. osób. Na wsparcie osób potrzebujących zebraliśmy  ponad milion złotych. Po raz kolejny zapraszamy do wspólnej zabawy i pomagania  – mówi Artur Szcześniak, prezes działającej non profit Fundacji "Biegamy z Sercem".

Więcej informacji na temat biegu można znaleźć na stronie www.biegamyzsercem.pl. (mf)

"FINISZ WAKACJI - Biegi dla każdego" już 1 września

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.