Wiadomości z Gliwic

Gdzie najlepiej rodzić na Śląsku? Na przykład w Gliwicach!

  • Dodano: 2019-05-14 12:30

Gliwicka placówka znalazła się w gronie 12 najlepszych szpitali położniczych w województwie.

Przyszłe mamy mają tu zagwarantowaną profesjonalną opiekę, nowoczesny sprzęt, intymne sale porodowe, wsparcie doradcy laktacyjnego i psychologa

Miasto dziękuje mamom za ten wybór, przekazując maluchom specjalną, gliwicką wyprawkę. Otrzymało ją już ponad 1390 dzieci.

Nasz gliwicki Oddział Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży Szpitala Wielospecjalistycznego zapewnia opiekę specjalistycznej kadry oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i monitorujący. Można zdecydować się na poród rodzinny lub w wodzie,  z wykorzystaniem bezpłatnych, nowoczesnych form znieczulenia. Jeżeli dodamy do tego komfortowe i przytulne sale dla pacjentek z internetem, możliwość pobytu w pokoju jednoosobowym, to po prostu w Gliwicach aż chce się rodzić ! 

Co zawiera wyprawka?

W zestawie, który trafia do każdego urodzonego w Gliwicach maluszka, znajduje się miękki, dwustronny kocyk z kolorowej bawełny i pluszu minky, elastyczny komin, który może chronić główkę lub szyję malucha, termoopakowanie na butelkę, pieluchy jednorazowe i grzechotka.

Warto dodać, że od marca ubiegłego roku gliwicki szpital ma akredytację przyznawaną przez ministra zdrowia, tym samym dołączył do elitarnego grona 220 szpitali w Polsce, którym udało się spełnić ministerialne wymogi.

W gronie 12 najlepszych szpitali położniczych (wg Dziennika Zachodniego) oprócz gliwickiej placówki znalazły się m.in. szpitale z Bytomia, Mysłowic, Zabrza i 3 z Katowic. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.