Wiadomości z Gliwic

Gliwice: Sprawdź, #coNoweGO w Centrum 3.0!

  • Dodano: 2023-06-13 06:00, aktualizacja: 2023-06-12 21:31

Centrum 3.0 – Gliwicki Ośrodek Działań Społecznych po raz kolejny zaprasza do udziału w konferencji #coNoweGO. 15 czerwca w siedzibie GODS przy ul. Studziennej 6 mile widziane będą osoby, które działają w obszarze promocji i social mediów oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych wykorzystujący nowoczesne narzędzia do promocji działań społecznych.

Spotkanie będzie okazją do nawiązania kontaktu z ekspertami, a także rozmów i wzajemnej inspiracji w kwestii tworzenia krótkich form wideo, projektowania materiałów graficznych uwzględniających potrzeby osób z niepełnosprawnościami, współpracy z influencerami oraz działań na algorytmach sztucznej inteligencji. Jednym z elementów konferencji będą warsztaty – uczestnicy będą mogli wybrać interesujący temat spośród czterech sesji:

  • „Wykorzystanie sztucznej inteligencji do działań promocyjnych organizacji” (prowadzenie: Grzegorz Olszowik)
  • „Rolki, reelsy, shorty w social mediach” (prowadzenie: Malwina Jankowska)
  • „Projektowanie materiałów graficznych uwzględniające potrzeby osób ze szczególnymi potrzebami i niepełnosprawnościami” (prowadzenie: Katarzyna Bąk)
  • „Współpraca z influencerami” (prowadzenie: Sabina Żurek)

Kilkugodzinne wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00. Uczestnictwo jest bezpłatne, ale obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Gliwice: Sprawdź, #coNoweGO w Centrum 3.0! / fot. UM Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również