Wiadomości z Gliwic

Gliwice: Tragedia na DK88. Nie żyje motocyklista

  • Dodano: 2021-05-12 10:15, aktualizacja: 2021-05-24 10:07

Policjanci z Gliwic wyjaśniają szczegółowe okoliczności dwóch wypadów, do których doszło wczoraj rano. Najpierw osobowa toyota zderzyła się z samochodem dostawczym, a po kilku minutach doszło do zdarzenia tragicznego w skutkach. Niestety, w jego wyniku zmarł motocyklista.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

11 maja, o godzinie 9.26, służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o wypadku na DK88, w którym, jak wstępnie ustalono, samochód osobowy marki Toyota, z niewiadomych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z autem dostawczym. Ciężkich obrażeń doznała kierująca, ranne zostało też 9-letnie dziecko. Na odcinku około 800 metrów powstał zator, a na wysokości wiaduktu, w rejonie ulicy Tarnogórskiej, zderzył się motocykl z kolejną toyotą. Niestety, obrażenia motocyklisty okazały się śmiertelne.

Na miejsce przybyły wszystkie służby, w tym śmigłowiec LPR. Ranni zostali przetransportowani do szpitali. Policja i straż pożarna rozpoczęły czynności zabezpieczające, zorganizowano objazd. Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem rozpoczęła badania i oględziny miejsc wypadków. Postępowania wykażą, co było ich przyczyną.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.