Wiadomości z Gliwic

Gliwice: Tragedia na DK88. Nie żyje motocyklista

  • Dodano: 2021-05-12 10:15, aktualizacja: 2021-05-24 10:07

Policjanci z Gliwic wyjaśniają szczegółowe okoliczności dwóch wypadów, do których doszło wczoraj rano. Najpierw osobowa toyota zderzyła się z samochodem dostawczym, a po kilku minutach doszło do zdarzenia tragicznego w skutkach. Niestety, w jego wyniku zmarł motocyklista.

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

11 maja, o godzinie 9.26, służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o wypadku na DK88, w którym, jak wstępnie ustalono, samochód osobowy marki Toyota, z niewiadomych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z autem dostawczym. Ciężkich obrażeń doznała kierująca, ranne zostało też 9-letnie dziecko. Na odcinku około 800 metrów powstał zator, a na wysokości wiaduktu, w rejonie ulicy Tarnogórskiej, zderzył się motocykl z kolejną toyotą. Niestety, obrażenia motocyklisty okazały się śmiertelne.

Na miejsce przybyły wszystkie służby, w tym śmigłowiec LPR. Ranni zostali przetransportowani do szpitali. Policja i straż pożarna rozpoczęły czynności zabezpieczające, zorganizowano objazd. Policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem rozpoczęła badania i oględziny miejsc wypadków. Postępowania wykażą, co było ich przyczyną.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.