Wiadomości z Gliwic

Gliwicka hala jest TOP, więc GŁOSUJ!

  • Dodano: 2018-04-11 07:45, aktualizacja: 2018-04-09 11:34

Arena Gliwice - jedna z najnowocześniejszych i największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce - została nominowana do nagrody TOP Inwestycje Komunalne 2018. O tytuł walczy 30 projektów z całego kraju.

To jeden z największych tego typu obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce. Podobno obejście wszystkich pomieszczeń zajmuje 2 dni! Dzięki przyjętym rozwiązaniom, w gliwickiej hali przy ul. Akademickiej 50 będzie można przeprowadzać zawody sportowe między innymi w lekkoatletyce, tenisie, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, halowej piłce nożnej oraz boksie.

W całym kompleksie dominuje budynek hali głównej, która pomieści ponad 17 tys. widzów. Przylega do niej hala treningowa i budynek fitness. Na terenie hali znajduje się także dwupoziomowy garaż, którego górna płyta jest przystosowana do organizacji imprez i wystaw plenerowych. Zamontowano w obiekcie również najwyższą w Europie ściankę wspinaczkową i spektakularny system podwieszenia scenicznego.

Wszyscy, którzy chcieliby wesprzeć GŁOSAMI gliwicką inwestycję, mogą to zrobić TUTAJ. Głosowanie internautów (stanowiące pierwszy etap konkursu TOP Inwestycje Komunalne) potrwa do 2 maja do godz. 12.00. Inwestycja, która zbierze największą liczbę głosów internautów, otrzyma nagrodę specjalną od czytelników strony PortalSamorzadowy.pl.

To już siódma edycja konkursu TOP Inwestycje Komunalne, w którym nominowane są inwestycje miejskie, proekologiczne projekty antysmogowe, a także projekty z zakresu smart cities.  W kolejnym etapie tej rywalizacji o wygranych decydować będą członkowie Rady Konsultacyjnej. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (14-16 maja).

Organizatorami konkursu są m.in. Grupa PTWP oraz PortalSamorządowy.pl.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.