Wiadomości z Gliwic

Gliwicki Budżet Obywatelski: głosowanie już ruszyło

  • Dodano: 2023-08-24 12:45

Głosowanie potrwa do 14 września. W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Gliwic, bez względu na wiek. Można oddać dwa głosy – jeden na projekt dzielnicowy oraz jeden na projekt ogólnomiejski.

Formy głosowania 

  • elektronicznie poprzez formularze dostępne na platformie partycypacyjnej od godz. 8.00 w dniu 24 sierpnia do godz. 20.00 w dniu 14 września – ważność oddanego głosu będzie weryfikowana poprzez zatwierdzenie linku aktywacyjnego przesłanego na adres e-mail lub poprzez wprowadzenie kodu otrzymanego jako SMS;
  • w formie papierowej – wypełnione i podpisane formularze będzie można wrzucać do oznakowanych urn w holu Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego przy ul. Zwycięstwa 21 oraz w filii UM przy ul. Jasnej 31A, w siedzibach Centrum 3.0 – Gliwickiego Ośrodka Działań Społecznych (przy ul. Zwycięstwa 1, ul. Jagiellońskiej 21 oraz ul. Studziennej 6), w wybranych filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz w mobilnych punktach do głosowania. 

Lista projektów 

Lista projektów skierowanych do głosowania dostępna jest m.in. w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w dziale Gliwicki Budżet Obywatelski.


Źródło: Urząd Miasta Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również