Wiadomości z Gliwic

II Ogólnopolski Turniej Tańca GOLD CONTEST 2019 w Gliwicach

  • Dodano: 2019-02-28 07:45, aktualizacja: 2019-02-28 08:01

Już 9 i 10 marca odbędzie się II edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego GOLD CONTEST, którego organizatorem jest Studio Tańca Let's Dance. 

Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W konkursie wzięła udział ponad 100 zespołów tanecznych z całej polski. W tym roku impreza będzie trwała dwa dni. 9 marca odbędzie się kategoria Taniec Współczesny oraz  Show Dance, natomiast 10 marca Street Dance. Tancerze będą mogli zaprezentować się w duetach, mini formacjach i w formacjach. Przy stole jurorskim zasiądą: przewodnicząca Anna Hampel, a obok niej: Paweł Gaj, Adam Szendzielorz, Anna Dovganowska, Katarzyna Grysko, Piotr Polarski, Michał Baran.

Wstęp na turniej jest darmowy

Miejsce wydarzenie to Hala Widowiskowo - Sportowa SOŚNICA, która znajduję się przy ulicy Sikorskiego 132. Widzimy się do 9:00 do 19:00.

Taniec to wielka radość i przyjemność dla zdrowia. Jeżeli chcesz zobaczyć jak będą wyglądały taneczne zmagania uczestników to nie możesz tego przegapić, ponieważ jest to jedyna taka impreza na śląsku. Zapraszamy!Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojeGliwice.pl.
Patronat portalu mojeGliwice.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.