Wiadomości z Gliwic

Kierowcy! Uwaga na "ósemki" przy DK 88 i rejon placu Piłsudskiego!

  • Dodano: 2023-05-05 06:30, aktualizacja: 2023-05-04 21:24

W przyszłym tygodniu kierowców czekają utrudnienia w ruchu. Pierwsze z nich obejmie wyłączenie z ruchu – po jednym pasie w każdym kierunku – alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego (DK 88). Prace rozpoczną się we wtorek 9 maja ok. godz. 10.00. Dwa dni później (11 maja) rozpocznie się budowa fragmentu drogi dla rowerów, który połączy ścieżkę prowadzącą z placu Piłsudskiego w kierunku ul. Orlickiego.

Uwaga na drogach!

Rozpoczynające się planowo we wtorek prace na DK 88 będą prowadzone etapami, z uwagi na konieczność naprawy dźwigarów wiaduktu znajdującego się nad aleją Jana Nowaka-Jeziorańskiego, w przebiegu ul. Tarnogórskiej. W miejscu robót, które potrwają maksymalnie kilkanaście dni, obowiązywało będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h.

W przypadku budowy fragmentu drogi dla rowerów, który połączy ścieżkę prowadzącą z placu Piłsudskiego w kierunku ul. Orlickiego, kierowcy od 11 maja będą musieli liczyć się z nieznacznymi utrudnieniami. Prace prowadzone będą przy częściowym zajęciu prawego pasa ul. Orlickiego, na wysokości placu Piłsudskiego i ograniczeniu prędkości do 30 km/h. Roboty w tym miejscu potrwają do końca czerwca.

Google NewsSubskrybuj mojeGliwice.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również