Wiadomości z Gliwic

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

  • Dodano: 2018-12-31 10:45

III komisariat w Gliwicach prowadzi postępowanie w sprawie dwóch włamań, jakie miały miejsce 11 listopada przy ul. Na Piasku.

Sprawca, wyłamując drzwi wejściowe w jednej z klatek schodowych oraz drzwi główne do piwnicy, skradł rower marki Author wartości 1500 zł. Jak ustalono, tego samego dnia i na tej samej ulicy ten sam sprawca włamał się do serwerowni, skąd zabrał rejestrator monitoringu o wartości 2 tys. zł.

Prezentowane nagranie nie jest najlepszej jakości, jednak osoby, które znają zarejestrowanego na filmie i zdjęciach mężczyznę, z pewnością będą w stanie go rozpoznać.

Data i godzina nagrania nie są zsynchronizowane z czasem rzeczywistym!
O swoich podejrzeniach co do tożsamości podejrzanego prosimy poinformować III Komisariat Policji w Gliwicach. Telefoniczny kontakt całodobowy: 32 239 03 00, e-mail: kp3@gliwice.ka.policja.gov.pl

Pamiętajmy, że sprawcy, którzy nie stają przed wymiarem sprawiedliwości, dokonują coraz więcej (i coraz poważniejszych) przestępstw. Być może są osoby mające podejrzenia, kogo zarejestrowały kamery. Gwarantujemy im anonimowość oraz to, że nie będą wzywane czy dopytywane. Informacje można słać także za pośrednictwem skrzynki „Powiadom nas” - Kliknij TU

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.