Wiadomości z Gliwic

Najlepsza Przestrzeń Publiczna. Głosuj na miasto Gliwice

  • Dodano: 2019-08-06 09:00

Park Chrobrego, rozbudowana SP nr 13, biurowiec Dworcowa 25 i biura The Software House w Starej Poczcie - aż cztery lokalizacje z Gliwic biorą udział w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną. Głosujemy!

Ruszyło internetowe głosowanie na najlepsze realizacje zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego. Oddać głos można do końca sierpnia br. na stronie www.nnp.slaskie.pl. Do tegorocznej 20. jubileuszowej edycji konkursu zgłoszono 33 realizacje, w tym aż cztery z Gliwic.

Głosować można m.in. na zagospodarowanie Parku Chrobrego, rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 13 wraz z zagospodarowaniem terenu, budynek biurowo - usługowy przy ul. Dworcowej 25 oraz biura The Software House w budynku Starej Poczty.

Realizacja, która zdobędzie najwięcej głosów zostanie uhonorowana Nagrodą Internautów, a wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Zwycięzców konkursu, który rozstrzygnie jury, poznamy we wrześniu. Uroczystość ogłoszenia wyników odbędzie się w październiku br., podczas uroczystej Gali organizowanej w Muzeum Śląskim z okazji XX–lecia konkursu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.