Wiadomości z Gliwic

Podaruj nowe życie starym zabawkom. 23. Giełda Zabawek Używanych

  • Dodano: 2022-11-04 13:45

Jeśli w pokoju Twojego dziecka piętrzą się zabawki, książki albo gry, które od dawna jedynie leżą i zbierają kurz, a Ty nie masz pomysłu, jak zachęcić pociechę do pozbycia się chociaż części z nich – wspólnie weźcie udział w Giełdzie Zabawek Używanych i sprzedajcie lub wymieńcie je na inne!

Daj drugie życie zabawkom Twojego dziecka

23. Giełda Zabawek Używanych odbędzie się w sobotę, 19 listopada, w godz. od 10.00 do 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Barlickiego 3. 

Podczas imprezy dzieci pod opieką dorosłych będą mogły sprzedać lub wymienić swoje zabawki, książki, gry czy ubrania, których już nie używają, ucząc się jednocześnie odpowiedzialności, przedsiębiorczości i szacunku do przedmiotów oraz poznając wartość pieniądza.

Wstęp na wydarzenie dla kupujących jest bezpłatny. Natomiast osoby sprzedające wnoszą opłatę w wysokości 15 zł za stoisko, które mogą zarezerwować, wysyłając wiadomość na adres email biuro@fundacjamdk.org.

Giełda Zabawek Używanych jest organizowana od 2008 roku. Odbywa się dwa razy w roku – wiosną i jesienią. Organizatorką wydarzenia jest Małgorzata Nowotnik z Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach.

Podaruj nowe życie starym zabawkom. 23. Giełda Zabawek Używanych / fot. UM Gliwice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również