Wiadomości z Gliwic

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego w Błażejowicach

  • Dodano: 2023-11-02 10:45

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 12 lipca 2023 roku w Błażejowicach na DW-907. Kobieta kierująca rowerem elektrycznym, po wyprzedzeniu jej przez nieznany samochód ciężarowy, zjechała na pobocze, w wyniku czego przewróciła się i doznała obrażeń ciała.

Policjanci poszukują kierującego pojazdem ciężarowym i świadków zdarzenia

Poszukiwany jest kierowca pojazdu ciężarowego, a także świadkowie, którzy być może widzieli lub zarejestrowali kamerą samochodową opisane zdarzenie.

Referentem prowadzącym sprawę jest starszy aspirant Grzegorz Prokop z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji. Wszelkie informacje na temat sprawcy można przesyłać też anonimowo do skrzynki „powiadom nas". Kontakt telefoniczny z referentem prowadzącym sprawę to 478592164, a adres e-mail to grzegorz.prokop@gliwice.ka.policja.gov.pl.  

- Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, o przekazanie ich do policji. Każda informacja może okazać się cenna w prowadzonym postępowaniu - przekazują gliwiccy policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również