Wiadomości z Gliwic

Postępowanie w sprawie kradzieży ubrań w Centrum Handlowym. Poznajesz tego mężczyznę?

  • Dodano: 2023-02-24 08:15, aktualizacja: 2023-02-24 08:19

II Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży spodni dresowych oraz koszulek w Centrum Handlowym przy ul. Lipowej. Podejrzanym o ten czyn jest nieznany mężczyzna, uwieczniony przez kamerę monitoringu.

Widziałeś go?

Do komisariatu pod koniec stycznia bieżącego roku wpłynęło zawiadomienie o kradzieży spodni dresowych oraz koszulek o łącznej wartości 699,93 zł z jednego ze sklepów odzieżowych. Do kradzieży doszło 26 listopada 2022 roku. Detektywi zabezpieczyli wizerunek podejrzanego. W sprawie prowadzone jest dochodzenie o sygnaturze RSD 114/23. Wykonane w sprawie czynności dochodzeniowe nie doprowadziły do ustalenia tożsamości mężczyzny, które wizerunek upubliczniamy, zaistniała więc konieczność zwrócenia się do internautów, którzy, być może, mimo nie najlepszej jakości zdjęć, rozpoznają tę osobę.

Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego sprawę sierżanta Marka Kosteleckiego, e-mail: marek.kostelecki@gliwice.ka.policja.gov.pl Telefon całodobowy do dyżurnego II KP: 47 859 02 00.
Można skorzystać także z anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas.

Informacje można przekazywać anonimowo. Osoby informujące nie będą wzywane ani w żaden sposób niepokojone.
Prosi się powoływać się na sprawę RSD 114/23.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również