Wiadomości z Gliwic

Pożyczki za darmo - darmowa pierwsza pożyczka

  • Dodano: 2018-06-07 07:15, aktualizacja: 2018-06-08 09:45

Darmowa pierwsza pożyczka przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy złożą wniosek o udzielenie szybkiej pożyczki przez internet. Promocyjne pożyczki za darmo są pozbawione wszelkich opłat, prowizji i oprocentowania jeżeli tylko spłacimy otrzymane w ten sposób środki finansowe na czas. Wymagany okres spłaty pożyczki online wynosi 30 dni, a maksymalna kwotą, którą otrzymamy całkowicie bez odsetek może wynieść nawet 1500 złotych.

Pożyczki za darmo – gdzie należy ich szukać?

Pożyczki za darmo oferowane są przez internetowe firmy pożyczkowe specjalizujące się w udzielaniu szybkich chwilówek. Pożyczkę za 0 złotych w kanale online można otrzymać nawet w 15 minut, a jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. W tym celu wystarczy wypełnić jedynie prosty wniosek pożyczkowy, a także wybrać kwotę interesującej nas pożyczki online. Cały proces związany z zaciągnięciem pierwszej darmowej pożyczki jest szybki, ponieważ wszelkie wymagane formalności zostały ograniczone do minimum. Celem instytucji udzielających pożyczek przez internet jest to, aby niezbędne środki finansowe można było otrzymać od ręki przy jednoczesnym zapewnieniu jak największej wygody dla zainteresowanych tą formą pożyczania pieniędzy. 

Jakie są korzyści z otrzymania darmowej pożyczki?

Darmowe pożyczki niosą ze sobą szereg korzyści począwszy od możliwości otrzymania nieoprocentowanej gotówki na dowolny cel bez konieczności wychodzenia z domu, po możliwość poznania i przetestowania mechanizmów w oparciu o które udzielane są pożyczki pozabankowe online. Terminowo spłacona pierwsza pożyczka pozwala uniknąć wszelkich kosztów i tym samym zaoszczędzić na odsetkach z którymi wiąże się każdorazowo zaciągnięcie kredytu gotówkowego w banku. Dzięki pożyczce udzielonej za darmo dodatkowo poprawiamy naszą historię kredytową (o ile wywiążemy się rzetelnie z terminu jej zwrotu) otwierając sobie drogę do zaciągania wyższych kwot pożyczek w przyszłości. Warto wspomnieć, że firmy pożyczkowe skłonne są pożyczać jednorazowo stałym klientem nawet 4000 złotych.

Kto dostanie pożyczkę za 0 złotych?

Pożyczka za 0 złotych przeznaczona jest dla każdego pożyczkodawcy, który dopiero rozpoczyna współpracę z instytucja udzielającą chwilówek online. Pozytywne rozpatrzenie wniosku pożyczkowego uzależnione jest jednak przede wszystkim od historii kredytowej osoby starającej się o bezpłatną pożyczkę. Firmy pożyczkowe są ostrożne przed rozdawaniem darmowych pożyczek osobom, które w przeszłości miały problemy ze zwrotem zaciąganych zobowiązań finansowych, a ich dane trafiły z tego powodu na listy dłużników takie jak BIK, BIG cz KRD. Mimo, że o pożyczkę za darmo mogą starać się osoby zadłużone szukający produktu jakim są pożyczki dla zadłużonych to jednak wymagane jest, aby wszelkie dotychczas posiadane pożyczki pozabankowe czy kredyty gotówkowe były terminowo spłacane.

Dlaczego firmy udzielają pożyczek za darmo?

Pierwsza pożyczka za darmo działa bardzo zachęcająco na klientów, którzy szukają pilnego wsparcia finansowego na zaspokojenie swoich potrzeb. Darmowa pożyczka udzielana jest w oparciu o przejrzyste i czytelne dla konsumentów zasady sprowadzające się do tego, że oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy pod warunkiem, że spłacamy gotówkę w ciągu wymaganego1 miesiąca. RRSO pierwszej pożyczki wynosi rzeczywiste 0% co sprawia, że jej ogólny koszt faktycznie zredukowany jest do zera. Firmy pożyczkowe decydując się na zaoferowanie pożyczki za darmo skutecznie zdobywają nowych klientów, a także pokazują, że dostępne w sektorze pozabankowym chwilówki są w pełni bezpieczne i możliwe do uzyskania na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. To wszystko ociepla wizerunek instytucji pożyczkowych i zwiększa wobec nich zaufanie konsumentów.

O czym warto pamiętać zaciągając pożyczkę na 0%?

Promocyjna pożyczka udzielana na 0% jest relatywnie łatwa w otrzymaniu i przeznaczona dla osób z różnych grup społecznych, a także o zróżnicowanych dochodach. Reklamy zachęcające do wzięcia nieoprocentowanej gotówki powodują, że chętnych do skorzystania z pożyczki za darmo nie brakuje. Należy jednak pamiętać, że tylko pierwsza pożyczka jest darmowa, natomiast każda kolejna udzielona zostanie już na warunkach komercyjnych. Dodatkowo firmy pożyczkowe oczekują bezwzględnej spłaty zaciągniętych środków finansowych w terminie, co gwarantuje, że nie zastaniemy obciążeni żadnymi karnymi odsetkami czy opłatami naliczonymi z tytułu zwłoki. Zbyt pochopne skorzystanie z darmowej pożyczki przez internet i ewentualny problem ze zwrotem pożyczonych pieniędzy może nas kosztować nie tylko finansowo, ale możemy stracić również wiarygodność w oczach instytucji finansowej i mieć utrudniony dostęp do kolejnego finansowania w razie chęci skorzystania z pożyczki online w przyszłości.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.