Wiadomości z Gliwic

Przebudowa ul. Andersa wstrzymana - remont niemożliwy z powodu pogody

  • Dodano: 2019-01-10 11:00, aktualizacja: 2019-01-10 13:47

Ze względu na pogodę prace nad przebudową zostały tymczasowo wstrzymane. Kierowcy oraz piesi proszeni są o cierpliwość oraz stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Trwa przebudowa ul. Andersa

Dotychczas przy ul. Andersa wymieniono sieć gazową, kanalizację deszczową, zabezpieczono i wymieniono kable energetyczne i teletechniczne. Wybudowano zatokę autobusową w nowej lokalizacji, a w miejsce, gdzie dotąd zatrzymywały się autobusy, przeniesiono postój taksówek. Po stronie ulic Mieszka I i Karolinki wyremontowano chodniki i zjazdy do posesji.

W kolejnym etapie wymienione zostaną chodniki po drugiej stronie wraz z budową ścieżki rowerowej. Po stronie osiedla Wojska Polskiego wybudowana zostanie zatoka autobusowa w nowej lokalizacji. Na odcinku od ul. Płowieckiej do jednostki wojskowej wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni. W miejscu, gdzie odbywa się przebudowa będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu.

Prace ruszą ponownie, gdy pozwolą na to warunki atmosferyczne. Zakończenie przebudowy ul. Andersa przewidziano w II kwartale bieżącego roku. (mf)

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.