Wiadomości z Gliwic

Przyjechała do Gliwic, żeby się zabić? Wiadomo kim była nastolatka

  • Dodano: 2019-10-17 12:00

Już wiadomo, kim była dziewczyna, jaka rzuciła się z wiaduktu w ciągu ulicy Toszeckiej w Gliwicach na DK 88.

Młoda kobieta zginęła na miejscu, policja miała jednak kłopot z ustaleniem jej tożsamości. Po nagłośnieniu sprawy w mediach i apelach policji o pomoc udało się ustalić tożsamość denatki.

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Wczoraj udostępniliśmy apel policjantów Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach. -Nasi śledczy mieli problem z ustaleniem tożsamości zmarłej śmiercią samobójczą bardzo młodej kobiety. Do zdarzenia doszło 13 października. Znana jest już tożsamość denatki, to 15-latka z województwa mazowieckiego. Dziękujemy za pomoc w udostępnieniu naszej prośby.

Apel opublikowany na stronie gliwickiej policji udostępniły lokalne redakcje, za nimi internauci i tak dotarł on do osoby, która rozpoznała zmarłą po rysopisie, a przede wszystkim – po opisie odzieży, w jaką nastolatka była ubrana.

Dziękujemy zarówno dziennikarzom, jak i internautom, którzy udostępniali nasz komunikat na stronach internetowych i w portalach społecznościowych. Po raz kolejny, tym razem w tragicznej sprawie, udowodniliśmy, jak ważna i skuteczna jest współpraca służb, mediów oraz obywateli – mówią policjanci z KMP Gliwice.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również