Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Robią dobrą robotę. Skorzystaj z ich usług

  • Dodano: 2017-11-14 10:00

Pracownicy Gliwickiego Zakładu Aktywności Zawodowej tworzą zaproszenia, ulotki i wizytówki. Zajmują się także wykonywaniem profesjonalnych prac porządkowych. Z ich usług skorzystało już kilkudziesięciu klientów.

W gronie kontrahentów GZAZ-u są duże publiczne instytucje, prywatne firmy i przedsiębiorstwa, takie jak drukarnie Greg Print, Epigraf i V8, firmy Holbox Poland i Arpex, Portal Games, Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach, Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Rudzie Śląskiej oraz Urząd Miejski w Gliwicach. Współpracują z zakładem, bo jego usługi są konkurencyjne.

Kooperacja z placówką jest elementem społecznej odpowiedzialności biznesu – w GZAZ-ie zatrudniane są osoby niepełnosprawne, absolwenci gliwickich szkół, bardzo często kierowane  przez Powiatowy Urząd Pracy i Ośrodek Pomocy Społecznej. Ich oferta nie odbiega od innych przedsiębiorstw na rynku. ‒ Nasz zakres działalności jest standardowy. Instytucje i firmy, które zlecają nam wykonanie czy podwykonanie usług, nie robią tego, bo chcą wyświadczyć nam przysługę. Robią to, bo wywiązujemy się z naszych obowiązków dobrze. Produkt jest najwyższej jakości. Dotrzymujemy terminów – mówi Tomasz Ocieczek, dyrektor GZAZ-u i ZS im. J. Korczaka.

Więcej informacji poniżej:

https://gliwice.eu/aktualnosci/zycie-i-styl/robia-dobra-robote-skorzystaj-z-ich-uslug

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.