Wiadomości z Gliwic

SHOW OFF fest – koncertowe pożegnanie wakacji

  • Dodano: 2022-09-02 06:30, aktualizacja: 2022-09-01 22:13

SHOW OFF fest – muzyczny popis nowego pokolenia! W Nowych Gliwicach przy Cechowni wystąpią młodzi artyści podbijający Youtube i Spotify.

Będzie też specjalna SOCJALZONE, czyli strefa wypoczynku i rozrywki z niespodziankami dla miłośników mediów społecznościowych. SHOW OFF fest to nowy pomysł na imprezę kończącą wakacje.

Koncertowe pożegnanie wakacji

Wydarzenie wystartuje o już dziś o 19:00, bawimy się do 1:00. Imprezę przy Cechowni przy ul. Bojkowskiej 35 A rozkręcą artyści podbijający serwisy muzyczne jak YouTube i Spotify, gdzie ilość odtworzeń Gibbsa – jednego z zaproszonych muzyków – dorównuje zagranicznym artystom. Znacie ich też z największych polskich festiwali, jak Off, Męskie Granie, Opener, Orange Warsaw, Pol’and’Rock.

Wstęp na wydarzenie będzie wolny.

Gwiazdy tegorocznej edycji SHOW OFF fest wymykają się prostemu definiowaniu stylu muzycznego, ale u większości pojawiają się elementy hip-hopu i elektroniki. Tego wieczoru usłyszycie też gitarowe brzmienie, szczere teksty i prawdziwy przekaz.Na scenie wystąpią gwiazdy podbijające Youtube i Spotify, gdzie ilość odtworzeń Gibbsa - jednego z zaproszonych muzyków - dorównuje zagranicznym artystom. Znacie ich też z największych polskich festiwali, jak Off, Męskie Granie, Opener, Orange Warsaw, Pol'and'Rock. Przed Państwem: GIBBS, WaluśKraksaKryzys, Frank Leen, Jakub Skorupa.

SHOW OFF fest – koncertowe pożegnanie wakacji / fot. Pixabay

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.